Přejít na navigaci

Aktuální projekty

Na této stránce naleznete informace o aktuálně připravovaných projektech, termínech autorských koncertů a jiných zajímavých událostech.

Hudba pro festival TOURFILM Karlovy Vary

Miroslav Vobořil napsal hudbu k hlavní upoutávce letošního ročníku mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tematikou TOURFILM Karlovy Vary. Festival Tourfilm je nejstarším mezinárodním filmovým festivalem s cestovatelskou tematikou na světě.

PREMIÉRA 5. - 7.10.2017

PREMIÉRA 7.10.2017
"TISÍCILETÍ NEBE A PEKLA - THE MILLENIUM OF HEAVEN AND HELL"

Miroslav Vobořil aktuálně připravuje novou kompozici "TISÍCILETÍ NEBE A PEKLA - THE MILLENIUM OF HEAVEN AND HELL" pro Řád svatého Huberta - www.radsvatehohuberta.cz. Kompozice je určena pro tradiční audiovizuelní show, která bude mít premiéru 7.října 2017 cca od 19:30 hodin na Kuksu.

PREMIÉRA 7.10.2017 od 19:30

"CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ"

V současné době Miroslav Vobořil píše hudbu k písním do divadelní hry podle románu Julese Verna v původní dramatizaci Pavla Kohouta z roku 1961 "CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ" pro divadelní spolek Jirásek Nový Bydžov.

CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ

Dramaturgická úprava, texty k písním a režie: Alexandr Gregar

Spolupráce na partiturách: Petr Prouza

Instrumentace: klavír + syntetizéry, basová kytara, příčná flétna, saxofon, klarinet a bicí + perkuse

rok 2017

"ČÁSTEČNÉ ZATMĚNÍ MĚSÍCE - PARTIAL LUNAR ECLIPSE"

V současné době hudební skladatel Miroslav Vobořil dokončuje novou cca 20 min. skladbu "ČÁSTEČNÉ ZATMĚNÍ MĚSÍCE - PARTIAL LUNAR ECLIPSE", která je psána pro komorní orchestr a syntetizéry.

rok 2017

Aranže k muzikálu "Tři mušketýři"

Hudební skladatel Miroslav Vobořil aktuálně připravuje nové aranže k muzikálu "Tři mušketýři" na nádhernou hudbu s poetickými texty autora Vítězslava Nezvala. Aranže zpracovává pro divadelní spolek "Šembera" z Vysokého Mýta.

Režie: Josef Víšo

rok 2017/2018

Miroslav Vobořil

© 2006 www.macak.com | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu