Aktuální projekty

Na této stránce naleznete informace o aktuálně připravovaných projektech, termínech autorských koncertů a jiných zajímavých událostech.

Albeřické mramory

MALEIKA VYPRÁVÍ - 3.DÍL

Hudba pro dokumentární film o zvířátkách africké savany pod zatím pracovním názvem "Maleika vypráví - třetí díl" německého režiséra a producenta Matto Barfusse.

Filmy režiséra Matto Barfusse mají velký cit pro obraz, střih scén a vyprávění příběhu. Můžete se sami přesvědčit ve filmových ukázkách (trailerech) na odkazu Maleika.eu.

rok 2020

NEBE NA ZEMI

NEBE NA ZEMI - ZRUŠENO

Jsou dokončeny aranže písní Jaroslava Ježka do divadelní hry Voskovce-Wericha "NEBE NA ZEMI". Premiéra se uskutečnila 23.1.2020. Plánovaná repríza dne 25.3.2020 od 19:30 v KD Koruna v Hořicích se z důvodu bezpečnostních opatření ruší.

Zobrazit plakát NEBE NA ZEMI ve formátu PNG.

25.3.2020 od 19:30 - ZRUŠENO

Hymna hasičů

HYMNA HASIČŮ

Byla napsána "Hymna hasičů" pro všechny profesionální a dobrovolné hasiče naší České republiky. Zadavatelem je Generální ředitelství hasičského záchranného sboru. Hymnu otextoval Petr Novotný. Byla zpracována nejen písňová forma hymny, ale i forma instrumentální.

Rok 2019 - 2020

TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU

TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU

Tvorba filmové hudby k filmu TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU. K dispozici je nyní pracovní verze filmu na portálu YouTube.com.

Rok 2019 - 2020