Aktuální projekty

Na této stránce naleznete informace o aktuálně připravovaných projektech, termínech autorských koncertů a jiných zajímavých událostech.

26. Svatohubertské slavnosti Kuks

26. Svatohubertské slavnosti Kuks

Kompozice nové skladby pro světelnou a laserovou show (letošní ročník je plánován bez ohňostroje) "Souhvězdí Orionu" v rámci Svatohubertských slavností. tématem mluveného slova je spravedlnost a lstivost. Zadavatelem a producentem je Řád svatého Huberta.

5.10.2019

CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ

CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ

Je dokončena hudba včetně aranží k písním do divadelní hry podle románu Julese Verna v původní dramatizaci Pavla Kohouta z roku 1961 "CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ" pro divadelní spolek Jirásek Nový Bydžov. Premiéra se uskuteční v Jiráskově divadle v Novým Bydžově.

8.11.2019 od 19:30 hod.

Videomapping s projekcí

Videomapping s projekcí

Ve čtvrtek 14.11.2019 se uskuteční na hořickém náměstí videomapping "HOŘICKÁ ODYSEA" režisérky Zdeňky Čechové s hudbou Miroslava Vobořila k příležitosti 30. výročí "Sametové revoluce". Projekce bude probíhat na hořickou radnici.

14.11.2019 od 19:00 hod.

KONCERT HRADEC KRÁLOVÉ

KONCERT HRADEC KRÁLOVÉ

Miroslav Vobořil byl osloven k provedení svých dvou skladeb Doteky svobody part I. a part II. za doprovodu Komorního souboru Univerzity Hradec Králové. Pěvecké party skladeb "Doteky svobody" zazpívá mezzosopranistka Dagmar Pecková. Koncert se uskuteční 16.11.2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové u příležitosti výročí Sametové revoluce. Celý koncert, kde budou spoluúčinkovat Dagmar Pecková, Jiří Dědeček, Luboš Pospíšil a mnoho dalších, bude přenášen Českou televizí na sociální sítě.

Zobrazit plakát Cesta ke svobodě ve formátu PDF.

16.11.2019

Světáci

DIVADELNÍ HRA SVĚTÁCI

Byly dokončeny aranže písní včetně nahrávek do divadelní hry "Světáci" pro DS Kolár z Police nad Metují.

Premiéra je plánována na podzim tohoto roku.

Hymna hasičů

HYMNA HASIČŮ

Byla napsána "Hymna hasičů" pro všechny profesionální a dobrovolné hasiče naší České republiky. Zadavatelem je Generální ředitelství hasičského záchranného sboru. Hymnu otextoval Petr Novotný. Byla zpracována nejen písňová forma hymny, ale i forma instrumentální.

Rok 2019

TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU

TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU

Tvorba filmové hudby k filmu TERRITORY OF DUST – ÚZEMÍ PRACHU. K dispozici je nyní pracovní verze filmu na portálu YouTube.com.

Rok 2019 - 2020

NEBE NA ZEMI

NEBE NA ZEMI

Jsou dokončeny aranže písní Jaroslava Ježka do divadelní hry Voskovce-Wericha "NEBE NA ZEMI". Premiéra se odkládá na leden 2020 (původní termín 15.11.2019 byl zrušen).

leden 2020